Kontakt

Ekocentrum Včelín                                                                                                                             
Brniště č. p. 16                                                                                
Brniště 471 29                                                                                    


Telefon: +420 733 571 057


Facebook: https://www.facebook.com/PNFZOD/

 

 

Otevírací doba:

 

Po - Pá od 7:00 do 16:00

So - Ne zavřeno

 

Jak se k nám dostanete?

 

 

Výsledek obrázku pro pěškyPěšky nebo na kole

Ekocentrum Včelín se nachází poblíž návsi obce Brniště. Pěšky či na kole je možné se k Ekocentru dostat po silnici č. 26834 ve směru Zákupy - Brniště přes obce Kamenice a Velký Grunov. Ze směru od obce Luhov se můžete od vlakového nádraží v Brništi vydat po zelené značce a využít tak Stezku hastrmanů - po pravé straně naleznete Brnišťský rybník, půjdete stále po zelené mimo silnici, dojdete k rybníku Vratislav a okolo něj na náves obce Brniště.

 

 

kreslený vlak - Hledat Googlem Tatoo, Bezplatné OmalovánkyVlakem

Zastávka "Brniště nádraží" se nachází na trati 086 - Liberec - Česká Lípa - Benešov nad Ploučnicí (a zpět). Vlakové nádraží Brniště leží cca 2,5 km od Ekocentra. Z nádraží se můžete vydat po zelené značce a využít tak Stezku hastrmanů nebo se vydáte k hlavní silnici, zde odbočíte napravo a kolem Brnišťského rybníku a dojdete až na náves, kde nás najdete.

 

 

 

Výsledek obrázku pro auto obrázekAutem či na motorce

Ze směru města Mimoň se do Ekocentra dostanete po  silnici číslo 270. 1. výjezdem z kruhového objezdu se vydáte směr Jablonné v Podještědí, pojedete rovně  3,8 km. Na křižovatce v Novinách pod Ralskem odbočte doleva, pojedete okolo vlakového nádraží, Mléčené farmy Velký Grunov, dojedete na křižovatku, odbočte vpravo, po 2 km dorazíte do cíle.

Ze směru Liberec pojedete po silnici č. E442 směr Jablonné v Podještědí, dále pak pokračujte po silnici č. 268 přes obec Velký Valtinov do Brniště. Ekocentrum budete mít po pravé ruce.

Budete-li přijíždět ze směru Česká Lípa, vydáte se po silnici 262 směr Zákupy. V Zákupech na náměstí odbočte doleva směr Podzámčí, po 1,1 km dojedete na křižovatku, odbočíte doprava, poté pojedete 4,3 km rovně. Po sjezdu z prudkého kopce dojedete na křižovatku ve Vekém Grunově, kde se dáte doleva. Pojedete po silnici č. 268 cca 2 km až dojedete na náves.