Ukliďme příkopy

Ukliďme příkopy!

Podralský nadační fond, obec Brniště, Základní škola a Mateřská škola Brniště a další obce pořádají ve spolupráci s Ukliďme Česko a Krajskou správou silnic společný jarní úklid příkopů v blízkosti silnic. Přejeme si čistou krajinu v okolí našich domovů a podporujeme vzájemnou pomoc a spolupráci v regionu.

Není vám lhostejné prostředí, ve kterém žijete? Zapojte se i vy!

Srdečně zveme všechny dobrovolníky (maminky, tatínky, děti, babičky, dědy), kteří mají rádi přírodu a chtějí přispět ke zdravějšímu a krásnějšímu životnímu prostředí v našem regionu, na akci „Ukliďme příkopy“, která probíhá každoročně v jarních měsících v regionu Podralsko.

 

"Ukliďme příkopy 2024"

V Brništi budeme uklízet 19.4.2024, uklízet s námi opět půjdou žáci a paní učitelky ze ZŠ Brniště. Start úklidu bude u Ekocentra Včelín (Brniště č.p. 16).

Nevyhovuje Vám termín úklidu a chcete se zapojit?

Přijďte si v týdnu od 15.4.2024 do 19.4.2024 pro pytle na posbíraný odpad do Ekocentra Včelín, od 8:00 do 15:30 jsme tu pro vás.

V každém místě úklidu vše probíhá za pomoci zvoleného koordinátora akce, který organizuje dobrovolníky. Posbírané odpadky se samozřejmě recyklují.

Všichni přátelé čistého okolí jsou srdečně zváni!