Kontakt

Ekocentrum Včelín                                                                                                                             
Brniště č. p. 16                                                                                
Brniště 471 29       

 

Fakturační adresa:

Podralský nadační fond ZOD

Jáchymov 1

Brniště 471 29

IČ: 286 78 419                                                                     


Telefon: +420 733 571 057

Volat je možné v době od 7,00 - 15,00

 

E-mail:

lucie@podralsko.cz (vše ostatní)

luciel@podralsko.cz (objednávky programů)


Facebook: https://www.facebook.com/PNFZOD/

Jak se k nám dostanete?

 

Výsledek obrázku pro pěškyPěšky nebo na kole

Ekocentrum Včelín se nachází poblíž návsi obce Brniště.Od vlakového nádraží v Brništi vydat po zelené značce a využít tak Stezku hastrmanů - po pravé straně naleznete Brnišťský rybník, půjdete stále po zelené mimo silnici, dojdete k rybníku Vratislav a okolo něj na náves obce Brniště. Vzdálenost je cca 1,5 km.

 

 

kreslený vlak - Hledat Googlem Tatoo, Bezplatné OmalovánkyVlakem nebo autobusem

Zastávka "Brniště nádraží" se nachází na trati 086 - Liberec - Česká Lípa - Benešov nad Ploučnicí (a zpět). Vlakové nádraží Brniště leží cca 2,5 km od ekocentra. Z nádraží se můžete vydat po zelené značce a využít tak Stezku hastrmanů nebo se vydáte k hlavní silnici, zde odbočíte napravo a kolem Brnišťského rybníku  dojdete až na náves, kde nás najdete.

Autobusem k nám můžete přijet z Mimoně, České Lípy, Zákup, Stráže pod Ralskem nebo Jablonného v Podještědí. Konkrétní linky a časy naleznete ZDE, autobusy staví na návsi, cca 30m od ekocentra.

 

Výsledek obrázku pro auto obrázekAutem či na motorce

Ze směru města Mimoň se do Ekocentra dostanete po  silnici číslo 270. 1. výjezdem z kruhového objezdu se vydáte směr Jablonné v Podještědí, pojedete rovně  3,8 km. Na křižovatce v Novinách pod Ralskem odbočte doleva, pojedete okolo vlakového nádraží, Mléčené farmy Velký Grunov, dojedete na křižovatku, odbočte vpravo, po 2 km dorazíte do cíle.

Ze směru Liberec pojedete po silnici č. E442 směr Jablonné v Podještědí, dále pak pokračujte po silnici č. 268 přes obec Velký Valtinov do Brniště. Ekocentrum budete mít po pravé ruce.

Budete-li přijíždět ze směru Česká Lípa, vydáte se po silnici 262 směr Zákupy. V Zákupech na náměstí odbočte doleva směr Podzámčí, po 1,1 km dojedete na křižovatku, odbočíte doprava, poté pojedete 4,3 km rovně. Po sjezdu z prudkého kopce dojedete na křižovatku ve Vekém Grunově, kde se dáte doleva. Pojedete po silnici č. 268 cca 2 km až dojedete na náves.