Kontakt

Ekocentrum Včelín                                   

                                                                                                        
Brniště č. p. 16                                                                                
Brniště 471 29                                                                                    


Telefon: +420 733 571 057


Facebook: https://www.facebook.com/PNFZOD/

 

 

Otevírací doba:

 

PO-Pá od 7:00 do 16:00

So-NE zavřeno

 

Jak se k nám dostanete?

 

 

Výsledek obrázku pro pěškyPěšky nebo na kole

Ekocentrum Brniště se nachází nedaleko lesního areálu Zátiší Brniště. Pěšky či na kole je možné se k Ekocentru dostat po silnici č. 26834 ve směru Zákupy - Brniště přes obce Kamenice a Velký Grunov. Ze směru obce Luhov se můžete od vlakového nádraží v Brništi vydat po zelené značce a využít tak Stezku hastrmanů - po pravé straně naleznete Brnišťský rybník, půjdete stále po zelené mimo silnici, dojdete k rybníku Vratislav a okolo něj na náves obce Brniště. Z návsi se vydáte doleva do kopce kolem kostela Sv. Mikuláše směr obce Velký Grunov a Mimoň po 400 m jste v cíli.

 

 

 

 

 

kreslený vlak - Hledat Googlem Tatoo, Bezplatné OmalovánkyVlakem

Zastávka "Brniště nádraží" se nachází na trati 086 - Liberec - Česká Lípa - Benešov nad Ploučnicí (a zpět). Vlakové nádraží Brniště leží cca 2,5 km od Ekocentra. Z nádraží se můžete vydat po zelené značce a využít tak Stezku hastrmanů nebo se vydáte k hlavní silnici, zde odbočíte napravo a kolem Brnišťského rybníku a ředitelství ZOD Brniště dojdete až na náves, nezahýbáte, jdete stále rovně. Z návsi se vydáte do leva do kopce kolem kostela Sv. Mikuláše směr obce Velký Grunov a Mimoň, po 400 m jste v cíli.

 

 

 

 

Výsledek obrázku pro auto obrázekAutem či na motorce

Ze směru města Mimoň se do Ekocentra dostanete po  silnici číslo 270. 1. výjezdem z kruhového objezdu se vydáte směr Jablonné v Podještědí, pojedete rovně  3,8 km. Na křižovatce v Novinách pod Ralskem odbočte doleva, pojedete okolo vlakového nádraží, Mléčené farmy Velký Grunov, dojedete na křižovatku, odbočte vpravo, po 1,8 km dorazíte do cíle.

Ze směru Liberec pojedete po silnici č. E442 směr Jablonné v Podještědí, dále pak pokračujte po silnici č. 268 přes obec Velký Valtinov do Brniště. Z návsi se vydáte do leva do kopce kolem kostela Sv. Mikuláše směr obce Velký Grunov, Mimoň, po 400 m jste v cíli.

Budete-li přijíždět ze směru Česká Lípa, vydáte se po silnici 262 směr Zákupy. V Zákupech na náměstí odbočte doleva směr Podzámčí, po 1,1 km dojedete na křižovatku, odbočíte doprava, poté pojedete 4,3 km rovně. Po sjezdu z prudkého kopce dojedete na křižovatku ve Vekém Grunově, kde se dáte doleva. Pojedete po silnici č. 268 cca 1,5 km až do cíle.